Pierwsza strona wyników wyszukiwania Google!

Twoja firma też może znaleźć się na 1 stronie wyników w Google! I to na wysokiej, dobrze widocznej pozycji. W dodatku dosłownie z dnia na dzień, tak że nie będziesz musiał czekać na wyniki. Bo efekty w postaci zwiększonego ruchu na stronie zauważysz NATYCHMIAST! Jak to możliwe, żeby mały, lokalny biznes znalazł się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania?

Twoja firma działa na lokalnym rynku i pewnie jeszcze o tym nie wiesz, ale jest to jeden z większych atutów Twojego biznesu. Dlaczego? Bo z usług Twojej firmy chcą skorzystać przede wszystkim klienci z Twojej miejscowości i najbliższej okolicy.
Mało prawdopodobne, by z usług na przykład myszkowskich firm korzystali mieszkańcy Krakowa, czy nawet Częstochowy. Jeśli prowadzisz warsztat blacharsko-lakierniczy w Myszkowie Twoimi Klientami są mieszkańcy Myszkowa i położonych blisko niego miejscowości. Dlaczego masz nie ułatwić im znalezienia Twojej firmy w wyszukiwarkach?
Przecież dzięki usłudze Miejsca Google Twoja strona firmowa znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania! I my Ci to zagwarantujemy!

Dzięki wykorzystaniu potencjału Miejsca Google każda lokalna firma może znaleźć się na najbardziej widocznym miejscu w Google!

Ta reguła sprawdza się w przypadku wszystkich lokalnych firm dowolnej wielkości. I to bez względu na to, czy prowadzisz gabinet weterynaryjny, bar czy salon kosmetyczny.
Dodatkowo wzmocnimy pozycję Twojej strony, wykorzystując Google AdWords i pozycjonowanie tradycyjne! Dzięki tym trzem czynnikom zapewnimy Twojej stronie firmowej obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania przez cały rok.

Co zrobić, by Twoja strona już jutro znalazła się na pierwszych miejscach w Google?

Wybierz 3 słowa lub frazy, na które będziemy pozycjonować Twoją firmę. Jeśli nie jesteś pewien, czy dobrze je wybrałeś, nasz konsultant Ci pomoże. Potem podpisz umowę i… następnego dnia sprawdź, czy link do Twojej strony znajduje się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. To ważne bo płacisz tylko za efekty!

Twoje korzyści:
  • natychmiastowe efekty – Twoja strona z dnia na dzień pojawi się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania;
  • płacisz tylko i wyłącznie za uzyskane wyniki – jeśli link do Twojej strony nie pojawi się danego dnia na pierwszej stronie, to zostaniesz zwolniony z opłaty za ten dzień; to uczciwe i korzystne dla Ciebie rozwiązanie.
  • na koniec miesiąca otrzymasz raport z podsumowaniem wyników pozycjonowania – dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad efektami;
  • masz zwiększony ruch na stronie – dzięki czemu umacnia się Twoja pozycja na rynku, zwiększa rozpoznawalność i sprzedaż;
  • korzystne i przejrzyste rozliczenia – nie zostaniesz zaskoczony żadną, dodatkową płatnością w czasie trwania umowy;
  • korzystasz z najskuteczniejszej metody reklamy internetowej – Klienci zainteresowani Twoimi usługami trafiają wprost do Ciebie.