Możesz być jak Google

Teraz także Ty będziesz zbierał informacje o swoich Klientach. A potem wykorzystasz je do celów marketingowych. I nagle z dnia na dzień Twoje działania przyniosą Ci korzyści. Bardzo wymierne korzyści. I nieważne czym się zajmujesz, ile lat to robisz, czy dopiero zaczynasz… Te wszystkie szczegóły nie będą miały żadnego znaczenia.

Będziesz znał Klientów, jak własną kieszeń

Nic się przed Tobą nie ukryje. Zobaczysz, co tak naprawdę interesuje Twoich Klientów, na co klikają, a jakie informacje czy reklamy omijają szerokim łukiem. Dowiesz się, ile czasu spędzają na Twojej stronie, czy zaglądają na nią raz, czy potem do niej wracają i jak do Ciebie trafili: z wyszukiwarki, z banera reklamowego czy z jakiejś innej strony.

Mając tak potężną wiedzę o zachowaniach Klientów, możesz zwielokrotnić swoją sprzedaż. Twoje reklamy będą o wiele bardziej skuteczne. Bo teraz będziesz wiedział, gdzie je umieścić, by były zauważone. I klikane.

Jak to możliwe?

Wykorzystaj Google Analytics!

Google Analytics to program Google, dzięki któremu można zbierać bardzo szczegółowe informacje na temat zachowań użytkowników na każdej stronie internetowej: Witrynie, Serwisie, Sklepie internetowym.

Dzięki Google Analytics można wiedzieć, ile osób wchodzi na stronę i co ich najbardziej interesuje. Dzięki temu można przygotować stronę dokładnie dopasowaną do oczekiwań i wymogów Klientów. To nie wszystko. Przeglądanie i analizowanie tych danych pomaga w tworzeniu bardzo precyzyjnych reklam. A stąd już tylko krok dzieli Cię od zwiększenia sprzedaży.

Jeśli Twoja strona internetowa będzie monitorowana przez Google Analytics, przestaniesz działać intuicyjnie. Wszystkie Twoje akcje promocyjne a nawet budowa witryny będą bardzo dobrze przemyślane. I co najważniejsze – będą przygotowane pod Twoich Klientów, dopasowane do ich upodobań, trafiające w ich gusta. Jeszcze nigdy zdobywanie informacji o zachowaniu Klientów nie było tak proste. Teraz wystarczy zgłosić Twoją witrynę do Google Analytics. A potem korzystać z tak cennych danych, by zwiększyć sprzedaż i zyski. Czego bardzo serdecznie Ci życzę.