Twoja FIRMA w google.pl.

devices

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się szukać w wyszukiwarce google.pl informacji o branżach i usługach?

Ile razy, odnajdując określoną firmę, zastanawiałeś się jak szybko i bezproblemowo trafić do jej siedziby?

Wyobraź sobie, że codziennie podobne problemy napotykają również Twoi klienci.

Przedstawiamy Ci rozwiązanie tego problemu! Skorzystaj z opcji „Google Moja Firma”. Dzięki niej zyskasz dodatkową, skuteczną możliwość promocji w Internecie i dostarczysz klientom wszelkich potrzebnych informacji na temat lokalizacji Twojej firmy.

Korzystając z usługi Google Moja Firma:

 • Stajesz się widoczny na mapach google
 • Udostępniasz informacje o swojej firmie
 • Wyróżniasz firmę w Google+
 • Dajesz się odnaleźć potencjalnym klientom

Jak skorzystać z usługi?

1. Skontaktuj się z nami. Poinformuj nas o najistotniejszych informacjach na temat swojej działalności (adres strony www, informacje o produktach/usługach, dane kontaktowe, godziny otwarcia, przekaż nam zdjęcia i inne multimedia)

2. W ciągu 2 – 3 tygodni na adres siedziby Twojej firmy otrzymasz list od Google zawierający numer PIN do aktywacji usługi.

3. Przekaż nam numer PIN, wówczas będziemy mogli aktywować twoją wizytówkę.

Całkowity koszt usługi to 250 zł netto.

Wizytówka po umieszczeniu w wyszukiwarce staje się Twoją własnością. Po jednorazowym opłaceniu usługi nie ponosisz żadnych innych kosztów z nią związanych.

ZOBACZ CO ZYSKUJESZ

Co obejmuje usługa?

Usługa, którą świadczymy, to założenie profilu Google+ oraz wizytówki „Google Miejsca” uzupełnionej o najważniejsze informacje: niezbędne słowa kluczowe definiujące Twój biznes, opis firmy i jej logo, dane teleadresowe, a także dodatkowe zdjęcia oraz filmy prezentujące Twój biznes i ofertę.


Czym są „Miejsca Google”?

Przeszukując google, na pewno zwróciłeś uwagę na mapkę wyświetlaną po prawej stronie wyników wyszukiwania. Zaznaczone są na niej punkty, określające geograficzne położenie konkretnych miejsc, które znajdują się również w centralnej części strony. Właśnie taka wizytówka to.„Miejsca Google”. Dzięki nam Twoja firma też się tam znajdzie!

Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które dostarcza klientom maksymalnie przydatne informacje na temat Twojego biznesu. Czas dojazdu, najdogodniejsza trasa, bliskość parkingu, wszystkie te kwestie nie będą już stanowiły przeszkody w kontakcie biznesowym.


Co daje taka usługa?

Twoja strona internetowa, wsparta taką usługą, w krótkim czasie odnotuje zdecydowanie większe zainteresowanie wśród klientów. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu, wpłyniesz pozytywnie na widoczność swojej witryny w wyszukiwarce Google.

Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze własnej strony www, dynamiczna wizytówka stanie się najbardziej ekonomiczną formą skutecznej obecności Twojego biznesu w sieci.

Google Moja Firma to przede wszystkim:

 • zwiększenie potencjału firmy w wynikach wyszukiwania
 • doskonały element promocji biznesu w wyszukiwarce
 • zwiększenie świadomości wśród lokalnej i regionalnej społeczności
 • wzrost liczby zapytań i kontaktów
 • umożliwienie klientom szybkie dotarcie do firmy
 • możliwość śledzenia statystyk (wyświetlenia, kliknięcia, opinie, połączenia telefoniczne, zapytania o wskazówki dojazdu)
 • bezpłatne wyświetlanie reklamy

Potrzebujesz więcej informacji na temat usługi? Zadzwoń do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

TEL. 728 392 020
Chcesz zamówić Google Moja Firma? A może potrzebujesz więcej informacji? Zostaw dane kontaktowe, a konsultant z regionu skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

captcha