[col class=”2/3″]

Warunki i sposób zamawiania aplikacji

  • Wypełnij poniższy formularz. Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól.
  • Na podany w formularzu adres email, otrzymasz fakturę PROFORMA na kwotę 59 zł netto. Jest to OPŁATA JEDNORAZOWA.
  • Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, otrzymasz fakturę VAT i przystąpimy do instalacji aplikacji w obrębie Twojego serwisu.
  • Czas realizacji zlecenia, to z reguły 24 godziny, jednak nie dłużej niż 7 dni roboczych, od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie.
  • Zamawiając aplikację, zgadzasz się na udostępnienie danych do logowania do Twojego serwisu w trybie administracyjnym lub dostępu do serwera strony w protokole FTP, na czas realizacji zlecenia. W przypadku serwisów zrealizowanych przez 1PLUS1 Sp. z o.o., nie jest konieczne udostępnianie tych informacji.
  • Zobowiązujemy się do zachowania poufności wszelkich niejawnych danych (np. haseł do serwisu), niezbędnych do realizacji zlecenia.

Formularz zamówienia

[/col]
[col class=”1/3 last”]

Jak działa aplikacja?

Specjalnie przygotowany skrypt, informuje każdego nowego użytkownika, że strona zapisuje tzw. ciasteczka na urządzeniu końcowym. Komunikat wyświetlany jest do momentu akceptacji przez użytkownika tego faktu, poprzez kliknięcie w przycisk “Rozumiem i akceptuję”. Przykład działania aplikacji, możesz zobaczyć na jednej z naszych stron internetowych.

Dodatkowo w obrębie serwisu uruchamiana jest podstrona z informacją o tym, co to są cookies i jak działają. Treść takiej strony znajdziesz > tutaj.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami: 801 00 72 78.
Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.

[/col]